CEP TELEFONUNA KEYLOGGER YÜKLENEBİLİRMİ

Keylogger nedir diye soran kişilerden iseniz bu yazımızda keylogger programlarının ne olduklarını ve nasıl kullanıldıklarına değinmeyeceğimizi öncelikle belirtmek isterim, çünkü bu sayfaya geldiyseniz zaten keylogger yazılımlarının ne olduklarını ve nasıl kullanıldıklarını biliyor olmanız gerekir diye düşünüyoruz. Peki bu yazımızda sizlere neyi anlatıcağız, şöyleki yazımızın başlığından da anlaşılacağı üzere sizlere keylogger yazılımlarının akıllı telefonlar olarak tabir ettiğimiz yeni nesil cep telefonlarına yüklenebilip yüklenemedikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Evet keylogger lar uzun zamandır ve hala pc ve laptoplarda hatta tabletlerde kullanılıyorlar, günüzmüzde artık keyloggerlar diğer bir yazılım türü olan telefon dinleme programlarına entegre edilebiliyorlar ve böyleliklede akıllı telefonlarda da aynı bilgisayarlarda olduğu şekilde kullanılabiliyorlar.
Bu konuda en iyi sayılabilecek telefon dinleme yazılımlarından bir tanesi olan mspy yazılımın bünyesine eklediği keylogger özelliğiyle programa ayrı bir değer katmış ve rakiplerinin bir adım daha önüne geçmiş durumdadır.  Eğer akıllı telefonlarda kullanılabilecek keylogger özelliğide olan bir telefon dinleme ve takip programı arıyorsanız mspy programına bir göz atmanız akıllıca olucaktır. Mspy programının keylogger programı özelliği dahil olmak üzere diğer özelliklerinin neler olduğuna bakmak isterseniz sitemizdeki mspy  ilgili sayfamıza bakabilirsiniz.
Keylogger entegre edilmiş yani bu özelliği bünyesinde barındıran diğer bir telefon dinleme yazılımı olarak Topspy programı bahse değer bir yere sahiptir. Her ne kadar mspy ‘ın sahip olduğu popüleriteye sahip olmasada topspy programıda kullanıcısına oldukça geniş bir yelpazede özellik sunabilmektedir ve dediğimiz gibi keylogger özelliğide bunlardan birtanesidir. Topspy programının özelliklerini toplu bir şekilde incelemek isterseniz sitemizdeki ilgili sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Comment

ten + thirteen =