MONİTOR MİNOR

Monitor Minor Nedir?

Bu yazımızda sizlere en gelişmiş telefon takip programı olarak gördüğümüz yazılımlardan bir tanesi olan monitor minor telefon izleme programı hakkında detaylı bilgi sunmaya çalışacağız. Monitor Minor cep telefonu izleme programı alanında en iyi takip imkanı sunan yazılımlardan bir tanesidir, çok kolay bir şekilde yükleme ve kurulum yapılabilir ve hemen kurulumu sonrasında da yüklendiği telefonun takip edilmesine olanak verir.

monitor minorMonitor Minor telefon izleme programı çok fonksiyonlu bir yazılımdır. Sadece Android akıllı telefonlar ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır ve özellikleri itibari ile diğer çoğu android telefon takip programına kıyasla çok daha fazla izleme imkanı sunar. Monitor Minor akıllı telefon izleme programını bir android telefona kurmak sadece 3 dk kadar zamanınızı alacaktır ve bu kurulum işlemi oldukça basit adımlardan oluşmaktadır. Kurulum yapabilmek için tabiki kurulum yapacağınız Android telefonun o anda elinizde olması gerekmektedir. Buradan da anlayacağınız üzere bu takip yazılımı uzaktan yüklenip kurulamaz, her halukar da kurulumu yapabilmeniz için cihazın elinizde olması gerekmektedir.

Monitor Minor Kurulumu ve 24 Saat Ücretsiz Deneme

Hemen yukarıdaki açıklamalarımızda da sizlere değindiğimiz üzere monitor minor telefon izleme ve takip programının android bir telefona kurulumu ve hemen sonrasında 24 saat ücretsiz olarak denenmeye başlanması oldukça kolaydır. Sizlere bu kurulum adımlarını hemen aşağıdaki açıklamalı videomuz da net  ve çok açık bir şekilde anlatmaktayız. Aşağıdaki videoyu izleyip yapılan işlemlerin aynısını sizlerde yaptığınızda telefon izleme yazılımını ilgili cihazınıza kolaylıkla yükleyebilir ve sonrasında da takibe başlayabilirsiniz.

24 SAAT ÜCRETSİZ DENEME KURULUMU

 

Monitor Minor Satın Al

Evet sizlerde eğer bu telefon takip programını yukarıdaki şekilde yükleyip 24 saat ücretsiz deneme yaptıysanız ve memnun kaldıysanız o zaman çok büyük olasılıkla kullanım sürenizi uzatmak isteyeceksinizdir. Bunun için yapmanız gereken tek şey monitor minor lisans kodu satın almaktır. www.monitorminor.info sitesinden online olarak kullanım lisansı satın alabilirsiniz. 1 aylık 3 aylık veya 12 aylık olmak üzere kullanım lisans kodu satın alabilirsiniz. Satın aldığınız lisans kodu satın alma işleminizden hemen sonra eposta adresinize gelecek ve bu kodu kullanıcı panelinize girdiğinizde kullanım süreniz otomatik olarak uzayacaktır.

 

Monitor Minor Telefon İzleme Çocuk Kontrol Programının kullanıcısına sunacağı izleme fonksiyonları oldukça geniş bir alandadır, bu özelliklerin başlıcalarını hemen aşağıda sizler için özetle açıklamaya çalıştık. Gerek bu fonksiyonlar gerekse de mevcut diğer özelliklerini kullanabilmek için tek yapmanız gereken Monitor Minor telefon izleme programını hemen yükleyip test etmektir. Monitor Minor yazılımı kendisine oldukça güvenmekte ve sizlere satın almadan tüm fonksiyonlarını test edebilme imkanı sunmaktadır.

 

Monitor Minor Özellikleri

Şimdi gelin sizlere bu kaliteli  Android telefon takip programının göze çarpan en önemli özelliklerinden bazılarını sizlere tanıtalım. Unutmayın ücretsiz olarak yazılımı test ettiğinizde yazılımın tüm özelliklerini bu deneme sürenizde kullanabileceksiniz ve fonksiyon kısıtlaması olmayacaktır. Tüm bu gelişmiş izleme özelliklerini ve çok daha fazlasını heme deneme sürenizde hemde sonrasında lisanslı kullanım sürenizde full olarak kullanabileceksiniz.

GÖRÜŞMELERİ DİNLEME
Monitor Minor ile çocuğunuzun telefonu ile gerçekleştirilen tüm aramaları dinleyebilirsiniz. Bu size çocuğunuz ile iletişime geçmeye çalışan potansiyel tehlike arz edebilecek kişilerden zamanında haberdar olarak çocuğunuzu korumanıza yardımcı olacaktır.
CANLI KAMERA İZLEME
Monitor Minor ile çocuğunuzun telefonunun ister ön ister arka kamerasını Canlı Paneliniz üzerinden tek tıkla açabilirsiniz. Anında canlı olarak fotoğraf çekebilir, isterseniz de yine aynı şekilde canlı video aktarımı ile telefonun o anda bulunduğu alanı görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik çocuğunuzun bulunduğu ortam hakkında en net bilgiye erişmenizi sağlayacaktır.
ÇEVREYİ DİNLEME
Monitor Minor çocuğunuzun telefonun bulunduğu ortam seslerini ister canlı ister kaydederek dinleyebilirsiniz., böylece çocuğunuzun tehlikeli ortamlarda bulunup bulunmadıklarını anlayabilirsiniz.
KONUM BİLDİRİMİ
Monitor Minor çocuğunuzun o anda tam olarak nerede olduğunu online anında görebilirsiniz. Ebeveynler bu özellik sayesinde çocuklarının her an tam olarak nerede olduklarını GPS vasıtasıyla anında online olarak öğrenebilirler.
MULTİMEDYA VERİ AKTARIMI
​Monitor Minor çocuklarınızın cep telefonlarında bulunan video ve fotoğrafları kontrol edebilirsiniz. Çocuklarınızın kendileri açısından zararlı olabilecek multimmedya aktiviteleri içerisinde bulunup bulunmadıklarını kontrol etmenize yardımcı olacak bir özelliktir.
WHATSAPP & FACEBOOK , LINE, SKYPE,HIKE  İZLEME
Monitor Minor çocuklarınızın popüler sosyal iletişim aplikasyonlarından olan mesajlaşmaları okuyabilirsiniz. Bu özellik size günümüzde oldukça çok potansiyel tehlike içeren sosyal medya iletişiminde bulunan çocuğunuzun bu iletişiminde güvenli çember içerisinde kalıp kalmadığı yönünde bir fikir sağlayabilir extra bir koruma önlemi almış olursunuz
WEB AKTİVİTESİ KONTROLÜ
Monitor Minor çocuklarınızın cep telefonlarıyla hangi sitelere giriş yaptıklarına bakabilirsiniz.  İsterseniz buna sınırlama koyabilirsiniz, çocuğunuzun cep telefonu ile giriş yaptığı tüm web sitelerini kontrol edebilirsiniz. Potansiyel tehlikeli websitelerinden anında haberdar olup bu tehlikeli içeriğe erişimini engelleyebilirsiniz.
CANLI EKRAN GÖRÜNTÜSÜ İZLEME (YENİ ÖZELLİK)
Monitor Minor nun bu özelliği sayesinde çocuğunuzun telefonunun o anki ekranında neler olup bittiğini anlık olarak canlı video seklinde izleyebileceksiniz. Canlı görüntü aktarımı sayesinde anlık olarak ekranda yapılan tüm işlevler kullanıcı panelinizden aynı anda canlı video şeklinde görüntülenebilir.
İNSTAGRAM (YENİ ÖZELLİK)
Monitor Minor ile İnstagram  mesajları ve paylaşımlarını görebilir ve çocuğunuzun istenmeyen paylaşımlarda bulunup bulunmadığını öğrenip onların sosyal medya güvenliklerine extra bir katman getirebilirsiniz.
REHBER İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEME
Çocuklarınızın iletişimde bulunduğu kişilerin tam listesini telefonun rehber kısmından detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. İstenilen kişi veya kişileri aramalardan ve mesajlaşmalardan bloke edebilme
SİM KART DEĞİŞİKLİĞİNDEN ETKİLENMEZ
Çocuğunuz telefonunda kullandığı sim kartını değiştirse dahi Xmobile Pro bunu size anında emailinize bidirir ve normal çalışmasına devam edip yeni sim kart takılmış olsa dahi telefondaki bilgileri size göndermeye devam eder.
TAMAMEN GÖRÜNÜNMEZ
Yazılım çocuğunuzun telefonunda tamamen gizli modda çalışacak ve hiç bir uyarı vermeyecektir. Yazılım çocuğunuzun telefonuna yüklendiği andan itibaren telefonda hiç bir ikon. Simge veya yazılımın o cihazda olduğuna dair her hangi bir uyarı göstermeyecektir. Özelliklerin kullanımları sırasında dahi cihaz ekranında veya işleyişinde hiç bir değişiklik olmaz.
SINIRSIZ CİHAZ DEĞİŞTİRME
Yazılım lisansınız süresince çocuğunuzun telefonunun değişmesi veya diğer bir sebeple cihaz değiştirmek durumunda kalmanız durumkunda bunu çok kolay bir şekilde kullanıcı panelinizden yapabilme özelliği, sınırsız sayıda cihaz değiştirebilirsiniz.

Leave a Comment

16 − fourteen =