XMOBiLE PRO TELEFON iZLEME PROGRAMI

xmobile pro

Bir Android cep telefonu izleme programı olarak Xmobile Pro sizlere önereceğimiz en iyi android telefon takip programı dır.  Xmobile Pro fonksiyonları itibari ile cep telefon izleme konusunda sizlere en çok özelliği sunacak olan android telefonlara özel olarak tasarlanmış olan bir telefon takip ve izleme programı dır. Bir telefon takip programı olarak Xmobile Pro yu sizlere önermemizin sebeplerine gelince şunları söyleyebiliriz:

 • Yazılımı ücretsiz olarak 24 saat deneyip test edebilirsiniz
 • Sunduğu canlı panel özellikleri ile Xmobile Pro eş zamanlı anlık bilgi almanızı sağlar
 • Xmobile Pro özellikleri arasında neredeyse yok yoktur
 • Xmobile Pro whatsapp takibinde 1 numara olan bir yazılımdır
 • Kullanıcı panelinizden canlı olarak ön ve arka kamera izleyebilirsiniz
 • Xmobile Pro ile canlı veya kayıt olarak ortam sesi alabilirsiniz
 • Kullanıcı Panelinizden android telefon ekranını canlı olarak izleyebilirsiniz
 • Keylogger özelliği ile sizlere tam bir text takip imkanı sunar
 • Ekran şifre kombinasyonunu Xmobile Pro ile digit veya şekil olarak görebilirsiniz
 • Xmobile Pro aynı anda canlı ses ve kamera görüntüsü alm imkanı sunar

Hemen yukarıda sizlere Xmobile Pro telefon izleme programının en göze çarpan özelliklerini sıralamaya çalıştık, sizler burada sıraladığımız özellikleri ve çok daha fazlasını bu telefon takip programını ücretsiz olarak 24 saat denediğinizde ful olarak kullanabilecek ve tüm bu fonksiyonları tek tek test edebileceksiniz. Kurulumu ve kullanımı oldukça basit olmasına karşın en gelişmiş telefon izleme fonksiyonları ile donatılmış olan xmobile pro ile tam bir takip işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Xmobile Pro Nedir?

En basit tanımıyla bir android telefon izleme programı olan bu yazılımı sizlere biraz daha kapsamlı bir şekilde tanıtmak istiyoruz; Xmobile Pro özellikle ebeveynlerin çocukları üzerlerinde ki etik gözlemlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış oldukça ileri düzey takip ve izleme fonksiyonlarına sahip en gelişmiş android cihaz izleme yazılımıdır. Çocuklarının güvenliklerinden endişe duyan ebeveynlerin hissettikleri bu endişelerini gidermek ve çocuklarının karşılaşmaları muhtemel potansiyel tehlikelerden zamanında haberdar olmalarını sağlamak amacıyla bu takip programı ebeveynlere extra bir kolaylık sağlamaktadır. Henüz reşit olmamış çocuklarının her an nerede ve kimlerle olduklarını , netür bir iletişim içerisinde bulunduklarını, sosyal platformlarla kimlerle ve neler paylaştıklarını hangi web sitelerine girip ne tür konulara ilgi duyduklarını ve bunlara benzer birçok konuda bir anne ve babayı çocuğu hakkında aydınlatacak ve onların yaşadıkları endişelerin giderilmesine yardımcı olacak oldukça faydalı bir programdır.

Sizlerde eğer bu tür endişeleri barındıran bir anne veya baba iseniz ve çocuğunuzun güvenliğine yeni bir boyut katmak istiyorsanız ve ayrıca zaten yoğun bir tempo içerisinde bulunduğunuz iş hayatınızda onlara göstermeniz gereken ilgi bakımından kendinizi biraz eksik hissediyorsanız xmobile pro telefon takip yazılımı  bu konularda sizlere oldukça yardımcı olabilecek bir telefon takip programıdır. Her ne kadar bir anne veya babanın çocukları ile olan iletişimlerinde bire bir yeterli zamanı kendilerine ve onlara tanımalarının yerine geçemeyecek bir alternatif olmasa da yinede sizlere çocuklarınız hakkında oldukça önemli ve zamanında veri sağlayarak zamanında tedbirler almanızı kolaylaştıracak ve potansiyel tehlikelerden onları korumanıza oldukça büyük katkı sağlayacaktır.

Xmobile Pro Kurulumu

Takip programın kurulumu sadece 3 dk kadar bir zamanınızı alacaktır, tek yapmanız gereken takip edeceğiniz Android telefonu elinize alıp internet tarayıcısına indirme linkini yazıp indirme sayfasına gitmeniz ve bir kaç basit kurulum adımını gerçekleştirmenizdir. Sizlerde hemen yazılımın kurulumunu gerçekleştirmek ve 5 dk içerisinde kurulum yaptığınız telefonu izlemeye başlamak istiyorsanız hemen aşağıdaki kurulum videosunu izlemeniz ve videoda gösterildiği şekilde kurulumu tamamlamanız yeterli olacaktır.

24 Saat Ücretsiz Deneme Kurulum Videosu

 

Xmobile Pro Kullanımı Nasıldır?

Yazılımın kurulumu nasıl çok kolay bir işlem ise kullanımı da bir o kadar kolaydır. Tek yapmanız gereken yukarıdaki kurulumu yaptıktan sonra kullanıcı hesabınıza giriş yapıp kurulum yaptığınız telefondan gelen bilgileri kullanıcı hesabınızdan izlemektir. Kurulum sonrası kullanıcı hesabınıza herhangi bir diğer bilgisayardan, tabletten veya diğer bir akıllı telefondan giriş yapabilirsiniz. Yazılımın kullanıcı hesabı yani kullanıcı paneli oldukça basittir ve Türkçe olarak kullanılabilir. İstenildiğinde diğer 5 dilde de kullanabilme seçeneği bulunmaktadır.

Kullanıcı paneline giriş için kurulum sırasında belirteceğiniz email adresiniz ve yine kurulum sırasında oluşturduğunuz şifreniz gerekmektedir. Dolayısı ile kurulum esnasında girdiğiniz emailinizi ve oluşturduğunuz şifrenizi unutmamanız gerekir. Ayrıca kurulum sırasında belirteceğiniz email adresiniz mutlaka kullanımda olan bir emailiniz olmalıdır. Çünkü kurulumun hemen sonrasında emailinize gelen linkten kurulumu onaylamanız gerekmektedir. Ancak email den onayladıktan sonra deneme süreniz olan 24 saat süreniz aktif olarak kullanılabilir olacaktır. Buna ayrıca dikkat etmeniz kolayca kullanmaya başlamanız açısından önemlidir.

 

Alternatif yazılımlara göre Xmobile Pro nasıldır?

Sizlere bu yazımızın başında da belirttiğimiz üzere biz özellikle Android telefon takip programı olarak sizlere Xmobile Pro yu önermekteyiz. Alternatif bir çok popüler programa kıyasla xmobile pro yu sizlere android telefon takip programı olarak sunmamızın sebebi ve diğer yazılımlara kıyaslandığında onlardan üstün olan bazı özelliklerini sizlere sıralayalım. Bu önerimizi yaparken göz önünde bulundurduğumuz bir çok nokta bulunmaktadır, bu noktalardan bazıları  ve en önemlileri sırasıyla

 • Yazılımın fonksiyonlarının çokluğu
 • Programın cihazda kendini gizleme özelliğinin yeterliliği
 • Yazılımın kurulum ve kullanım kolaylığı
 • Programın Türkçe olarak kullanım panelinin olması
 • Yazılımın cihazdan kolayca silinememesi
 • Programın sağladığı canlı veri alma özelliklerinin fazlalığı
 • Programın kullanım lisans fiyatları
 • Program kullanıcı destek biriminin Türkçe olması ve verdikleri hizmet kalitesi
 • Tüm Android versiyonlarına uyumlu çalışabilmesi
 • Programın Kullanıcı yorumları
 • Programın dünya genelinde popülerliği

Bu yazımızda sizlere denemelerimiz ve incelemelerimiz sonucunda en gelişmiş telefon takip programı xmobile pro hakkında ayrıntılı bilgi sunmaya çalıştık. Sunduğumuz bu bilgilerden faydalanarak sizlerde kolaylıkla bu yazılımı yükleyip ücretsiz deneyebilirsiniz. Denediğinizde göreceksiniz ki en iyi android takip ve izleme programı olarak bu sistemi sizlere sunmakta oldukça yerinde bir tespit yapmış bulunmaktayız.

Telefon izleme yazılımı olarak  ücretsiz olarak test edebilirsiniz. Bu deneme süreniz boyunca yazılımın tüm özelliklerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. En fonksiyonlu telefon izleme programı olarak Xmobile Pro yu sizlere sunduk. Yazılım kullanımı kurulu veya yazılımla ilgili diğer bir konuda bizlere site iletişim kısmından danışabilirsiniz. Sorularınıza en kısa zamanda geri dönüş yapmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Leave a Comment

thirteen − eleven =