Flexispy İncelemesi

FlexiSpy İnceleme: Özellikler, Uyumluluk, Avantajlar

FlexiSpy yazılımı kullanıyorsanız, harika bir akıllı telefon izleme özelliğine sahipsiniz demektir. Aşağıda oluyacağınız FlexiSpy incelememiz, uluslararası izleme uygulamaları pazarını bir yıldırım hızıyla ile ele geçiren bu harika izleme uygulaması hankkında detaylar içerecektir.

flexispy

FlexiSpy'ın Genel Yapısı

Android, iOS, BlackBerry ve Symbian işletim sistemli akıllı telefonlar kolayca kontrol edilebilir. Uygulama alınan bilgileri izler ve çevrimiçi hesabınıza gönderir. Hesabınızın kontrol paneline PC, akıllı telefon veya tabletteki herhangi bir tarayıcıdan erişilebilir.

FlexiSpy’ın tüm olanaklarını toplayarak, şu işlevleri tanımladık:

 

 

Akıllı telefonunuzdaki SMS, MMS, e-posta ve diğer metin mesajlarına Android veya diğer işletim sistemi ile tam erişim elde etmek çok kolaydır. Herkes bu özelliği takdir ediyor, çünkü ilgilendikleri kişilerin aktivitelerini takip etmek isteyenler için çok faydalı.

Cep telefonu ve cep telefonu numaraları, konuşma süresi ve görüşme süresi flexispy ile takip edilebilir. Bir Flexi Spy satın aldıysanız, telefon görüşmesi etkinliğini kolayca izleyebilir ve e-postayla veya kullanıcı panelinize (Android cihazlarda, iPhone’larda, iPad’lerde, Nokia ve Blackberry’de desteklenir) kapsamlı raporlar alabilirsiniz.

Çekilen fotoğraflar, indirilen dosyalar ve Android uygulamaları, mevcut belgeler ve videolar kontrolünüz altındadır. Flexi Spy telefon izleyici ile, onları gözden geçirebilir, bir mesafeden ayarları silebilir veya değiştirebilir ve bir telefon kullanıcısı için isimsiz kalabilir.

İzleme akıllı telefonunun konumunu izleyin ve önceki rotalar FlexiSpy ile standart seçeneklerdir. Telefon kullanıcısının tüm seyahatlerini seçilen bir süre içinde keşfedebilir ve e-postanızla ilgili raporlar alabilirsiniz. Sistem, bazı sınırlı alanları tespit etmenize ve her sınır geçişi hakkında sizi bilgilendirmenize izin verir.

Canlı ekran etkinliğine bakın, mikrofon yakalamayı dinleyin ve kaydedin. FlexiSpy ile Android izleyebilir ve diğer akıllı telefon manipülasyonları sağlayabilir. Hedef cihazın etrafında ne olduğunu bile öğrenebilirsiniz.

FlexiSpy Eşsiz Özellikler

Yüksek kaliteli yazılımı satın almak ucuz değildir, ancak Flexi Spy için ödenen ücret tamamen haklı. Şirket, maksimum sonuç ve en geniş olasılıklara odaklanmaktadır.

Bu nedenle, iOS, Android ve diğerleri gibi tüm popüler işletim sistemlerini desteklemeye çalışırlar.

Buna göre, en uygun fiyatları seçtiler. Aşağıda belirtilen yetenekler benzersizdir ve bu nedenle lider izleme şirketi olmalarına neden olmaktadır. Böylece, FlexiSpy izleme uygulamasında bu tür özel fırsatları bulabilirsiniz:

Anahtar kelimeler içeren mesajları silin
Çocuğun yeni çevresi hakkında mı endişeleniyorsunuz? Zararsız telefon iletişim kutusu tehlike ve kışkırtıcı metin içerebilir. Tehdit bilgilerinin anahtar kelimelerini keşfedin, belirli bir listeye ekleyin ve rahatlayın. 

Bir akıllı telefon kamerası kullanarak fotoğraf çekin
Flexispy ile izlediğiniz cihazın kamerasından fotoğraf çekebilir ayrıca yine ön veya arka kameradan video kaydedebilirsiniz.

Bir mesafeden cihazı yeniden başlatma özelliği
Flexispy ile cihazı uzaktan yeniden başlatabilirsiniz. Dolayısıyla, uygulamalar çalışmazsa veya  bir şeyin ters gittiğini hissederseniz, Android veya başka bir aygıtı FlexiSpy uygulamasıyla yeniden yükleyin. Büyük olasılıkla her şey yolunda, yinede yeniden başlatmanız gerektiğinde bunu yapabilirsiniz.

FlexiSpy paketleri

flexispy paketleri

Çeşitli FlexiSpy incelemelerinde, bu uygulamanın ne kadar iyi olduğunu ve özelliklerini okuyabilirsiniz. Şimdide FlexiSpy uygulama paketlerinden bahsedelim. Bu uygulamanın kaç çeşidi olduğuna bir bakalım.

flexispy premium

FlexiSpy Premium

Programın bu sürümü, başka bir izleme uygulamasından bekleyebileceğiniz tüm standart özellikleri size sunar. Anlık mesajlaşma programlarını izleyebilir, telefon görüşmesi kayıtlarını görüntüleyebilir, görüntüleri inceleyebilir ve hedef gadget'ın web tarayıcısı geçmişini izleyebilirsiniz. Bu sürüm aynı zamanda çeşitli sohbet uygulamalarını ve hatta sosyal medyayı izleme fırsatı sunar. Facebook'taki kullanıcının hesaplarını kolayca hedefleyebilirsiniz ve mesajlarını Snapchat, WhatsApp, Skype ve diğerlerinden okuyabilirsiniz. Bu paket sürekli güncelleme ve iyileştirmelerden geçer.

flexispy box

FlexiSpy Extreme

Programın bu sürümü, kullanıcıya sunabileceği daha çok şey var. Programın en popüler versiyonu haline geldi. Bu versiyonda, FlexiSpy asıl uç noktaya gidiyor.
Yalnızca bu sürüm için kullanılabilen standart bir pakete ek üç özellik: Canlı mod çağrı dinleme Tüm gelen ve giden aramaların kaydedilmesi Hedef cihazın dahili bir mikrofonu ile çevre kaydı.

FlexiSpy Nasıl Çalışır?

FlexiSpy'ı kullanmak için, herhangi bir tür bilgisayar dehası olmanız gerekmez. Her şey basit ve kullanımı kolaydır. Tüm arayüz kullanıcı dostudur ve onunla uğraşırken herhangi bir rahatsızlık hissetmeyecektir. Program mantıklı ve herhangi bir kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak. Yükleme işlemi de çok basittir. Bir kullanıcı bu garip istek ve ilanlarla karıştırılmasından endişe etmemelidir. Kurulum dosyasını indirin ve uygulamayı doğrudan hedef akıllı telefona yükleyin. Ardından, hedef cihazı izlemek için resmi FlexiSpy web sitesinde kişisel hesabınızı kullanın. Ayrıca, yasal konular hakkında endişelenmemelisiniz. Bu izleme uygulaması, hiçbir korku ve risk olmadan kullanmanıza izin veren bir konuma sahiptir. Aynı zamanda geliştiriciler, uygulamayı kullanırken ülkenizin yasalarını ihlal etmemeniz gerektiğini fark etmenizi ister.

FlexiSpy'a Ne Amaçla Kullanılır?

Her şeyden önce, bu telefon casus uygulaması ebeveynler için adamıştır. Çocuklar sahip olduklarımızın en büyüğüdür. Bu nedenle, dikkatli ebeveynler yavruları hakkında her şeyi bilmelidir. Bu güvensizlik meselesi değil. Flexi Spy sadece anlamanıza yardımcı olur. Çocuğunuz sosyal ağlarda hangi arkadaşlarla iletişim kurar? Kışkırtıcı temyize nasıl tepki veriyor? Kuşkusuz, bir deneyim, uygun bir yaşam biçimini seçmede merkezi bir yardımdır.

Değerlendirmemizin Özeti

Flexispy android veya ios telefon takibinde kullanabileceğiniz en özellikli telefon takip programlarının başında gelmektedir. Çok özellikli ve kolay kullanımlı bir program arıyorsanız Flexispy tam da size göre bir uygulama sunmaktadır.