MSPY TELEFON TAKİP PROGRAMI

Kolay kurulumu, etkin ve çeşitli telefon takip fonksiyonları ve kullanıcı dostu kontrol paneli ile mSpys sizlere bir cep telefonu takip yazılımından beklediğinizin üzerinde bir deneyim yaşatacaktır. ÜCRETSİZ DENEME imkanı ile mspy sizlerin yazılımı henüz satın almadan önce tam olarak kullanmanıza olanak vermektedir. Kullancısına nasıl bir uygulama satın alacağının konusunda tam bir deneyim yaşatacak bu ücretsiz deneme süresinden hemen faydalanabilir, ister Android istersenizde İOS tabanlı telefonlarınızı takip altına alabilirisniz.

mspy 3

Telefon dinleme programı denilince ilk akla gelen yazılım olan Myspy neden bu kadar popüler olmuştur sizce? Myspy programını diğer telefon dinleme yazılımlarından daha üstün kılan özellikler nelerdir? Dünya genelinde bir kıyaslama yapıldığında Myspy telefon casus yazılımının pozisyonu nedir? Tüm bu soruları sizler için bir araya topladık ve yanıtlamaya çalıştık.

Evet öncelikle myspy programının diğer yazılımlara kıyasla neden bu kadar popüler olduğunun nedenini sizler için incledik, karşımıza gelen en önemli etmenler ise Myspy ın oldukça kolay kullanımlı oluşu, bir hayli hızlı bir şekilde hedef cep telefonuna kurulabiliyor olması (yaklaşık 2 dakikada kurulur) ve myspy kullanıcı panelinin oldukça kolay kullanılabilir bir şekilde dizayn edilmiş kullanıcı dostu bir görünüme sahip oluşudur.

 

Mspy yazılımı biraz öncede bahsettiğimiz üzere dünya genelinde satışı olan bir programdır ve her ülke için kullanıcı paneli o ülkenin diline göre ayrıca tasarlanmıştır, yani Türkiye’den myspy alıp kullanan bir kişi mspy programını tamamen Türkçe olarak rahatlıkla kullanabilmektedir.Multi dil seçme özelliğinden yararlanılıp program istenilen diğer bir dilde dahi rahatlıkla kullanılabilir. Bu özellik çoğu yazılımda yoktur buda mspy üretici firmasının nedenli büyük bir şirket olduğunun bir göstergesidir

Türkiye’deki mspy kullanıcılarının diğer çoğu yazılıma göre en avantajlı hissettikleri diğer bir yan ise mspy ın fiyatının oldukça makul bir seviyede oluşudur, Türkiye’de faaliyet gösteren bir çok web sitesinde Myspy ile kıyaslanamayacak kadar az özelliğe sahip adı bile duyulmamış hatta çoğunda adları bile konmamış bir çok yazılımın oldukça yüksek fiyatlara satılmak istediğini görebilirsiniz. Myspy gibi dünya genelinde popüler olmuş bir yazılımın 12 aylık bir lisansı 700 TL civarı iken bir çok adı bile duyulmamış yazılım 1000 ila 3000 TL arasında satışa sunulabilmektedir. Bu yüzden mspy programının Türkiye deki programlarla kıyaslandığında oldukça avantajlı bir seçim olduğunu belirtmekte ayrıca fayda var.

Mspy telefon takip programının en güzel ve avantajlı özelliklerinden biriside takip etmekte olduğunuz telefonu istediğiniz zaman kolaylıkla değiştirebilme ve diğer bir telefonu takip etmeye devam etme seçeneğini kullanıcılarına sunmasıdır.Ve bunu istediğiniz kadar sayıda yapabilmenize olanak tanımaktadır. Yani diyelim mspy aldınız ve bir telefona yukleyip bu telefonu takibe başladınız ve bir süre sonra artık bu telefonu takip etmek istemiyor diğer bir telefonu takip etmek istiyorsunuz, evet bu durumda yapmanız gereken tek şey myspy panelinize giriş yapıp telefonu değiştir yazan bölüme tıklamak, böylece ilk takip ettiğiniz telefon myspy panelinizden silinir ve yeni takip etmek istediğiniz telefon panelinize eklenir. Bu işlemin detaylı anlatımına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

MSPY NASIL KULLANILIR ?

yazılımı hemen hemen tüm akıllı telefonlarla uyumlu olarak çalışıcak şekilde programlanmıştır ve takibi gerçekleştirilmek istenen akıllı cep telefonuna sadece iki dakika içerisinde kolaylıkla yüklenebilmektedir. Bu yükleme ise kısaca şöyle olur. Telefonun internet tarayıcısına myspy yükleme linki yazılır ve enter yapılır böylece yukleme işlemi baslar ve en fazla iki dakika içerisinde de tüm yükleme işlemi bitmiş olur. ( bu yükleme işleminin nasıl olduğunu ayrıntılı bir şekilde sitemizdeki mspy ile ilgili sayfalardan hem video hemde resimli olarak rahatlıkla görebilirsiniz.) Yüklemeyi bitirir bitirmez artık myspy programı o telefonda faaliyetine başlamış olur ve özellikleri kapsamındaki tüm bilgileri sizin mspy hesabınıza göndermeye başlar.

Bu aşamadan sonra sizin yapacağınız tek şey mspy hesabınıza bilgisayarınızdan giriş yapmak ve programın telefondan gönderdiği bilgilere bu hesabınızdan erişmektir. Bu kadar kolay bir kullanıma sahip olan http://www.mspy.web.tr programı sayesinde ister çocuklarınızın sizden uzaktayken ki kontrollerini yapabilir, her an nerede oldukları hakkında bilgi edinebilir ve cep telefonlarıyla yapacakları zararlı ve tehlikeli girişimlere engel olabilirsiniz, istersenizde yaşlı bireylerinizin her an nerede olduklarını tespit edebilirsiniz.

İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Mspy güncel indirimli fiyatlarını hemen aşağıdaki linkten takip edebilir en uygun fiyat ile mspy kullanıcı lisansınızı satın alabilirsiniz.