whatsapp takip programı

Whatsapp Takip Programı En İyi 3 Yazılım

Whatsapp takip programı denince akla gelen en popüler telefon takibi programları hangileridir gelin birlikte inceleyelim. Öncelikle whatsapp takip programı denilince sadece whatsapp takibi için geliştirilmiş ve diğer hiç bir işlevi olmayan yazılımlar anlaşılmaması gerektiğini belirtelim. Bir telefon takip yazılımının watsapp takip özelliği bulunuyorsa zaten muhtemelen diğer takip fonksiyonlarıda vardır demektir. 

Bu özellikler nelere olabilir derseniz en başta gelenleri aramaların takibi , konum takibi fonksiyonu , kamera takibi gibi diğer popüler takip özellikleride bu yazılımlarca ayrıca kullanıcılara sunulmaktadır. 

Peki En İyi Olan Watsap Takip Programı Hangisi?

Sizlere bu alanda dünya genelinde adından söz ettirmiş ve popülarite yakalamış ilk 3 yazılımı en iyi olanlar listemizde sunabiliriz. Zira gerek fiyat aralıkları olarak gereksese bulundurdukları özelliklerin çeşitliilikleri bakımından kullanıcılarına en çokhitap eden bu 3 yazılımı sizlerde seçimlerinizde değerlendirmeye alabilirsiniz.

flexispy premium
1. FLEXİSPY
Flexispy Whatsapp Takip Programı 98%
5/5

Listemizde 1. sırada yer almayı hak eden bir program Flexispy. Bunun en önemli sebebi flexispyın kullanıcılarına sunduğu özelliklerinin fazla oluşudur. Diğer mspy ve hooverwatch ile kıyaslandığında çok daha fazla fonksiyon sunması özellikle detaylı takip isteyen kullanıcılar için oldukça avantajlı duruma gelmesini sağlamıştır. 

Flexispy kurulumu ve kullanımı en az diğer yazılımlar kadar kolay olan bir programdır ve diğer 2 yazılımda da olduğu gibi sadece 2  3 dakika içerisinde takip edilecek olan cihaza kolaylıkla kurulabilirdir. Kurulum sonrasında kullanımıda oldukça basittir ve online girebileceğiniz kullanıcı paneli üzerinde kolaylıkla kullanım yapabilirsiniz.

Flexispyın diğer yazılımlara göre dezavantajı olarak görülebilecek bir yanı ise kullanıcı panelinin ingilizce oluşu denilebilir. Ama bu genelde çok büyük bir problem oluşturmamaktadır, çünkü zaten kullanılan ingilizce terimler kolay terimlerdir ve az biraz ingilizce bilseniz dahi kolaylıkla anlayabileceğiniz türdendir. Anlamadığınız noktada ise google translate yapıp kolaylıkla anlayabilirsiniz.,

Sonuç olarak Flexispy kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan ve özellik bakımından kullancıısına maksimum özelliği sunan bir whatsapp takip programı ve telefon takip programı dır.

2. Hooverwatch
Hoverwatch Whatsapp Takip Programı 80%
4/5

Türkiye’de son 1 yılda popülaritesini arttırmış ve adından söz ettirmeye başlamış olan Hooverwatch telefon takip programı da whatsapp takip programı özelliği sunan kaliteli yazılımlardandır. Özellikleri itibari ile flexispy kadar çok özellik barındırmamasına rağmen mspy ile de kıyaslandığında ondan daha fazla fonksiyonu olması ve kullanım kolaylığı ve kurulum açısından da kolay olması nedeniye 2. sırayı mspy dan kapmış durumda dır hooverwatch. 

Hooverwatch özellikle fiyat avantajı arayanlar içinde en iyi secenek gibi görünmektedir. Zira fiyatlarını incelediğinizde özellikle çoklu cihaz takip opsiyonları ve dahili fiyatları birkaç cihazı birlikte aynı panelden takip etmek isteyenler için çok avantajlı görünmekte.

3.MSPY
Mspy Whatsapp Takip Programı 74%
3.5/5

Mspy telefon takip programı uzun yıllar dünya genelinde ve Türkiye’de oldukça popüler bir yazılımdı. Hala da bu popülerliğ devam etmekte olan mspy programını 3. sıraya almamızın en önemli sebebiözellikleri arasında geçmişte bulunan ama şuan bulunmayan arama dinleme özelliğinin olmayışıdır.

Bu özellik dışında pekte fazla bir eksiği olmayan mspy ile whatsapp takip işlemini kolaylıkla yapabilirisiniz. Avantajlı yanları arasında diğer iki yazılımda olmayan ios takibi işleminde sizlere opsiyon olarak karşı cihaza gerek duyulmadan sadece iphone id ile olan bir seçenekte sunması gelmektedir. Detaylı olarak aşağıdaki siteden mspy ile ilgilli diğer merak ettiğiniz konulara bakmanız mümkün.